Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

stypendium2012

W roku szkolnym 2012/2013 po raz kolejny uczennicy naszej szkoły zostało przyznane stypendium Prezesa Rady Ministrów. W poprzednich latach już kilka razy nasi uczniowie otrzymywali  to stypendium, przyznawane uczniom osiągającym bardzo dobre wyniki ze wszystkich przedmiotów i jednocześnie zdobywającym najwyższą średnią ocen w szkole. Tym razem wyróżniona została Katarzyna Tłuszcz i przez cały rok szkolny będzie otrzymywać z tego tytułu nagrodę finansową. Uczęszcza ona do klasy IIIj Technikum Gastronomiczno- Hotelarskiego nr 10 kształcąc się w zawodzie kelner. Katarzyna jest młodą, dynamiczną i ambitną osobą. Swoją nienaganną postawą, tak w szkole jak i w życiu prywatnym, daje przykład, że ciężka i systematyczna praca przynosi sukcesy.

W dniu 17 grudnia 2012 roku w auli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1. im. Ks. Kard. Adama Sapiehy odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów, w którym uczestniczyła również  Katarzyna Tłuszcz. Na uroczystości obecna była także pani wicedyrektor Małgorzata Matysik. Dyplomy wręczył Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski. Pan Kurator pogratulował stypendystom wybitnych osiągnięć: "Otrzymaliście talent i zdolności, wykorzystajcie je dobrze zarówno w dalszym kształceniu, jak i w późniejszym życiu zawodowym".

Kasi i wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy. Kolejna uroczystość już za rok. Który z uczniów naszej szkoły sięgnie po ten zaszczytny laur? 

arrow Zobacz zdjęcia

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok