spsm2016

nr KRS 0000052078

Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

Rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, każdy może przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Organizacją taką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska", którego członkiem jest Społeczny Komitet Szkolny działający przy Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1  im. mjr. Henryka Sucharskiego  w Krakowie.
Jeżeli Państwo zechcielibyście wspomóc finansowo szkołę, możecie 1% przekazać właśnie na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, wskazując ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 jako szkołę, do której odpis Państwo kierujecie. Kwota ta przyczyni się do poprawy warunków nauki naszych dzieci.

Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat rokrocznie. Również i w tym roku podjęli już takie decyzje. Myślę, że i Państwu powinno zależeć aby dzieci uczyły się w coraz lepszych pracowniach, korzystały z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Zachęcam więc Państwa do solidarności z nami, do wspólnego działania, które wymaga od Państwa jedynie tylko dobrej woli - RAZEM POMÓŻMY SZKOLE.
Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT- ZEZNANIE O WYSOKOŚCI OSIĄGNIĘTEGO DOCHODU W ROKU PODATKOWYM 2016 wypełnić wg załączonej instrukcji, a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę:

  • we wniosku o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego - wpisać

nr KRS 0000052078

  • i wnioskowaną kwotę (1 % podatku) w informacjach uzupełniających - ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 W KRAKOWIE oraz zaznaczyć pozycję - wyrażam zgodę

Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" bezpłatnie udostępnia program do rozliczenia podatku:

pitprojekt online btn 5

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok