Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja, nauczany przedmiot

   1. 

Matysik Małgorzata

Dyrektor szkoły, przedmioty gastronomiczne

   2. 

Mochel Małgorzata

Wicedyrektor, język polski

   3. 

Romańska Dorota

Wicedyrektor, przedmioty gastronomiczne

   4. 

Dera Tomasz

Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty gastronomiczne

   5. 

Brzeska-Story Jolanta

Kierownik internatu

   6. 

Adamek Agata

Wychowawca w internacie

   7. 

Babecka Grażyna

Wychowawca w internacie

   8. 

Barczyk Katarzyna

Przedmioty ekonomiczne

   9. 

Bieńkowski Mirosław

Przedmioty informatyczne

10. 

Borkowska-Sajduk Anna

Język francuski

11. 

Bożek Emilia

Język angielski

12. 

Brachman Tomasz

Wychowanie fizyczne

13. 

Brągiel Beata

Język niemiecki

14. 

Brewczyńska-Sternal Joanna

Przedmioty hotelarskie

15. 

Budziewska Magdalena

Plastyka

16. 

Czekaj Sylwia

Wychowanie fizyczne

17. 

Czwojdzińska Joanna

Wychowawca w internacie

18. 

Czyż Małgorzata

Język francuski, wychowawca w internacie

19. 

Drabik Krzysztof

Wychowanie fizyczne

20. 

Fajferek Teresa

Psycholog

21. 

Fundament Wanda

Przedmioty gastronomiczne

22. 

Gediga Michał

Przedmioty informatyczne

23. 

Główczyk Anna

Historia

24. 

Grygierzec Leokadia

Biologia

25. 

Grzybek Dawid

Język hiszpański

26. 

Gucwa Jolanta

Język polski

27. 

Janus Dorota

Przedmioty gastronomiczne

28. 

Jedynak Tomasz

Edukacja dla bezpieczeństwa

29. 

Jureczko Alicja

Język niemiecki

30. 

Kania Krzysztof

Przedmioty informatyczne

31. 

Katarzyńska Iwona

Przedmioty gastronomiczne

32. 

Kędzior Maciej

Język angielski

33. 

Korzeniak Joanna

Fizyka, Wychowawca w internacie


34. 

Kosek-Ankus Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

35. 

Kosek-Kotula Agnieszka

Przedmioty ekonomiczne

36. 

Kostecki Stanisław

Religia

37. 

Kurek Seweryna

Przedmioty gastronomiczne

38. 

Kuter-Strączyńska Elżbieta

Historia, wiedza o społeczeństwie


39. 

Lecznarowicz Arleta

Biblioteka

40. 

Łazarska Marta

Przedmioty gastronomiczne

41. 

Mazur Bogumiła

Matematyka

42. 

Mezglewska Sylwia

Matematyka


43. 

Nakielny Elżbieta

Biblioteka


44. 

Nosek Magdalena

Przedmioty gastronomiczne

45. 

Pietrzak Barbara

Wychowawca w internacie

46. 

Pietrzyk Ewa

Chemia, przedmioty gastronomiczne

47. 

Pisarczyk Agnieszka

Język angielski

48. 

Podgórska Bogumiła

Przedmioty gastronomiczne

49. 

Podstawski Marcin

Język angielski

50. 

Pstruś Joanna

Język polski

51 Put Kazimierz Przedmioty turystyczne
52 Rachwał Czesław  Religia
53 Schabowska-Kitlińska Marta  Przedmioty gastronomiczne
54 Schiff Katarzyna  Pedagog
55 Seremak Robert  Wychowanie fizyczne
56 Sęk Joanna  Rewalidacja
57 Sienkiewicz Teresa  Wychowawca w internacie
58 Skibka Martyna   Przedmioty gastronomiczne
59 Stachowicz Kinga  Przedmioty gastronomiczne
60 Stec Aneta  Język angielski
61 Sternal Jacek  Wychowanie fizyczne, przedmioty informatyczne
62 Szatko Barbara  Wychowawca w internacie
63 Tórz Monika  Geografia
64 Waloch Paweł  Przedmioty hotelarskie
65 Wcisło Alicja  Przedmioty gastronomiczne
66 Wiertek Monika  Język polski
67 Wiktorek Ewelina  Przedmioty gastronomiczne
68 Zacharska-Dudek Monika  Język angielski
69 Żelawska-Wilk Małgorzata  Przedmioty gastronomiczne
70 Żurek Marta  Wychowanie Fizyczne
 
 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok